Den otců s Plným Pupkem aneb hodinovka na dráze (JBP)

www.plnejpupek.cz
plnejpupekcb@gmail.com

Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
1 hodina ZB Adámková Dana 1980 TT Tálín 1624 Ne 2
1 hodina ZB Alešová Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB 1739 Ne 1
1 hodina MB Ardamica David 1976 Centrum Bazalka 1883 Ano 2
1 hodina MA Ardamica David 2001 běžím pro.cz centrum bazalka 1882 Ne 2
1 hodina ZA Ardamicová Radka 1981 Ardy Team 1892 Ne 2
1 hodina MA Bartyzal Josef 1984 Tymdejvid 1913 Ne 1
1 hodina MB Bauer Václav 1978 Kleť 1917 Ne 1
1 hodina MD Binder Václav 1956 Plnej Pupek CB 1860 Ne 1
1 hodina MB Bláha Jan 1971 AK Kroměříž 1938 Ne 2
1 hodina MD Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor 1847 Ne 1
1 hodina ME Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor 1847 Ne 1
1 hodina MB Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák CB 1901 Ne 1
1 hodina ZB Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák CB 1902 Ne 1
1 hodina MB Buchlovský Petr 1971 Prachatice 1814 Ano 1
1 hodina MA David Tomáš 1984 Č. Budějovice 1873 Ano 1
1 hodina MB Diviš Jiří 1975 CBC TEAM 1843 Ne 1
1 hodina MD Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor 1846 Ne 1
1 hodina MA Fencl Marek 1991 Survivalsports.cz 1914 Ne 2
1 hodina MB Ferebauer Petr 1972 Plnej Pupek CB 1769 Ne 2
1 hodina MB Fiala Stanislav 1980 Besednice 1826 Ano 2
1 hodina MB Fuka Martin 1978 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1613 Ne 1
1 hodina MC Gazda Martin 1968 Jihočeský klub maratonců 1594 Ne 1
1 hodina MB Gregor Jan 1979 České Budějovice 1870 Ne 2
1 hodina MA Gyürüsi Martin 1985 TJ Kopu hroby 1842 Ne 2
1 hodina MA Chalupa Tomáš 1989 #tymdejvid 1824 Ano libovolný
1 hodina MC Chlup Petr 1963 DVABĚŽCI.CZ 1828 Ano 1
1 hodina ZA Chlupová Tereza 1991 DVABĚŽCI.CZ 1827 Ano 1
1 hodina MB Klimeš Petr 1980 Exit Next Door 1910 Ne 2
1 hodina MC Kohout Luděk 1965 Nová Ves 1877 Ano 1
1 hodina MA Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 1793 Ne 2
1 hodina MB Král Pavel 1978 USK FM Jindřichův Hradec 1888 Ne 1
1 hodina ZA Lebedová Olga 1981 Hůrka 1817 Ano 1
1 hodina MB Macek Petr 1979 CB 1896 Ne 1
1 hodina MA Matouš Pavel 1989 #tymdejvid 1919 Ne 2
1 hodina MB Mikeš Jaromír 1976 PLNEJ PUPEK CB 1795 Ne 1
1 hodina MA Mráz Petr 1993 Lažiště 1852 Ano 1
1 hodina MA Mügl Jan 1988 Tým Dejvid 1857 Ne 2
1 hodina MA Musil Tomáš 1988 J.Hradec 1799 Ano libovolný
1 hodina ZB Nehonská Jana 1980 1821 Ano 2
1 hodina MB Nehonský Zdenek 1980 KALAS Sportswear 1820 Ano 2
1 hodina MC Neubert Andreas 1969 LAV Halensia 1833 Ne 2
1 hodina MD Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj 1816 Ne 1
1 hodina MA Pechek Pavel 1983 Trisk ČB 1859 Ano 1
1 hodina MA Pekař Martin 1991 Lesní Panovníci 1907 Ne 2
1 hodina MC Pinl Michal 1968 Rudolfov 1894 Ne 2
1 hodina ZA Pleštilová Lucie 1988 PLNEJ PUPEK CB 1911 Ne libovolný
1 hodina MA Profant Ondřej 1999 Týn nad Vltavou 1830 Ano 2
1 hodina MC Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou 1823 Ano 2
1 hodina MB Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České Budějovice 1840 Ne libovolný
1 hodina MD Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň 1853 Ano 2
1 hodina MA Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň 1856 Ne 2
1 hodina ZB Řeháčkova Jana 1974 Plnej Pupek CB 1798 Ne 1
1 hodina MD Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice 1849 Ano 1
1 hodina MC Skalka Pavel 1970 Lipí 1900 Ne 2
1 hodina ZB Smažíková Alena 1973 Liga 2000 Tábor 1818 Ano 2
1 hodina ZB Smrčinová Markéta 1974 1920 Ne 2
1 hodina MB Somogyi Dániel 1979 Trebon 1881 Ano libovolný
1 hodina MB Stejskal Ladislav 1977 SK Čtyři Dvory ČB 1845 Ano libovolný
1 hodina MC Sýkora František 1963 Generation team 1832 Ne 1
1 hodina MB Šafránek Petr 1978 Generation team 1874 Ano 2
1 hodina MD Šejbl Václav 1944 ATK Písek 1838 Ne libovolný
1 hodina ME Šejbl Václav 1944 ATK Písek 1838 Ne libovolný
1 hodina MC Šíma Jan 1970 PROMPT 2 SERVIS 1868 Ne 2
1 hodina MC Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák ČB 1876 Ne 2
1 hodina MB Šteflíček Martin 1975 Ratiboř 1850 Ano 1
1 hodina MB Štěpán Kamil 1973 Prachatice 1922 Ne 2
1 hodina MA Štěpánek Kamil 1985 Hluboká nad Vltavou 1835 Ano 1
1 hodina ZA Tučková Jana 1982 TriSK ČB 1729 Ne 1
1 hodina ZC Uhlířová Miroslava 1970 Triatlon team Tábor 1878 Ne 1
1 hodina MB Vaněk Jan 1977 TCV-JH 1893 Ne 1
1 hodina ZA Vášová Veronika 1995 Veselí nad Lužnicí 1834 Ano 2
1 hodina MA Vocilka Jan 1993 Zliv 1813 Ano 1
1 hodina ZC Vorlová Dana 1962 Relax běhny 1819 Ne 1
1 hodina M14-15 Vyskočil David 2005 Ski Vimperk 1885 Ne 2
1 hodina MA Vyskočil David 2005 Ski Vimperk 1885 Ne 2
1 hodina MB Vyskočil Pavel 1976 Ski Vimperk 1886 Ne 2
1 hodina MA Zámiš Jaroslav 1994 Crossfit Strahov 1831 Ne 2
1 hodina ZC Zodererová Václava 1961 Sokol Žižkov Praha 1829 Ano 2
1 hodina MD Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov 1848 Ne 1