Pocta Pacovské vrchovině - Memoriál Davida Švadleny


Trasa Kat. Závodník Ročník Klubová příslušnost, popř. město nebo obec Var.sym. Platba Pozn.
72 km Z Adámková Dana 1980 Diablo Sport Český Krumlov 1599 Ano
72 km MA Andreas Dominik 1993 1622 Ano
72 km MA Bakus Tomáš 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor 1584 Ne
72 km Z Bartošová Denisa 1992 Cyklo tým Teamsport Havířov 1536 Ano
72 km MC Baťka Michael 1971 Diablo sport 1646 Ano
72 km MD Běhounek Michal 1967 Veloservis Team 1539 Ano
72 km M4 Belada Tomáš 2003 Cycling Academy Tábor 1597 Ano
72 km MC Belfín Jiří 1975 KOVO BELFIN cyklo team 1654 Ano
72 km MA Boroš Michael 1992 ČEZ Cyklo Team Tábor 1582 Ano
72 km M4 Bredler Matyáš 2002 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1648 Ano
72 km ME Buřič Karel 1958 Cyklo Kohout 1635 Ano
72 km MA Camrda Karel 2001 ČEZ Cyklo Team Tábor 1583 Ano
72 km MC Cirkl Petr 1971 Velo Club Cirkl CB 1469 Ano
72 km MA Davies Joshua Edward 1997 Rafkarna- IDEA 1483 Ano
72 km Z Dlasková Vanda 2005 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1645 Ano
72 km MA Doležal Adam 2000 Favorit Brno 1534 Ano
72 km MC Dvořák Jan 1979 SpectrumBike ČB 1524 Ano
72 km MA Dychtl Michal 1993 1464 Ano
72 km MB Eremka Petr 1987 Velo-team 1491 Ano
72 km MD Feferle František 1961 Čistý sport 1628 Ano
72 km MB Fessl Tomáš 1981 AC Sparta Praha 1672 Ano
72 km M4 Fiala Matyáš 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 1585 Ano
72 km MB Fidler Martin 1990 HR Racing České Budějovice 1443 Ano
72 km MA Filip Jakub 1994 Velo Club Cirkl CB 1479 Ano
72 km Z Filipová Klára 1995 Prodoli racing team 1612 Ano
72 km MB Foltýn Roman 1984 Decathlon Tábor 1468 Ano
72 km MC Gotthard David 1976 Rafkarna IDEA Cycling Team 1527 Ano
72 km MD Halamka Jiří 1964 CK Kramolín 1697 Ano
72 km MC Halík Jaroslav 1971 Veloservis Team 1526 Ano
72 km MA Havránek Martin 1999 Cyklo sport Berka 1696 Ano
72 km MB Hlaváč Jan 1981 CBC Team 1593 Ano
72 km MB Holan Petr 1988 CT Weber 1481 Ano
72 km MC Horký David 1973 RCH 1919 1600 Ano
72 km MA Hradecký Jaroslav 1996 SportRaces Cycling Team 1559 Ano
72 km MC Hrádek Martin 1976 COPR PŘEŠTICE 1459 Ne
72 km MB Hunal Martin 1989 1707 Ne
72 km MA Ira Tomáš 1997 Velosport Valenta Scott Team 1639 Ano
72 km MB Janoušek Jiří 1983 SPORT IMPORT 1506 Ano
72 km MD Jěžek Kamil 1968 CK Kramolín 1699 Ano
72 km MD Ježek Martin 1966 3M 1588 Ano
72 km MC Jiřička Miroslav 1972 Cyklo Jiřička 1550 Ano
72 km MA Joza Miroslav 1995 Cyklo Kohout 1596 Ano
72 km MC Juráň Karel 1974 Diablo Sport Český Krumlov 1598 Ano
72 km MB Kerpl Lukáš 1985 CK Vinohradské Šlapky 1451 Ano
72 km ME Klabouch Jan 1959 AC Sparta cycling akademy 1610 Ano
72 km M3 Klicman Adam 2004 Cycling Academy Tábor 1457 Ano
72 km MC Klíma David 1971 Ivar CS Author Team 1674 Ne
72 km MA Klíma Ladislav 2001 Ivar CS Author Team 1675 Ano
72 km Z Klímová Natálie 2002 Ivar CS Author Team 1676 Ne
72 km MD Kloub Martin 1967 Trauma CB 1656 Ano
72 km Z Kloubová Kateřina 1981 Trauma CB 1657 Ano
72 km MA Koblic Radek 1993 CT Weber 1579 Ano
72 km MC Kocian Aleš 1973 Cyklo Kohout 1619 Ano
72 km ME Kohout Ladislav 1958 CykloKohout 1616 Ano
72 km Z Kolářová Justýna 2004 Auto Škoda Mladá Boleslav 1587 Ne
72 km MD Kopic Petr 1965 Cyklo Jiřička 1500 Ano
72 km Z Košecová Miroslava 1984 CBC Team 1591 Ano
72 km Z Kotlínová Simona 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 1607 Ano
72 km MC Krátký Vladan 1973 Cyklo Jiřička 1449 Ano
72 km M3 Kraus Tomáš 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 1603 Ano
72 km ME Krejčí Václav 1956 Cyklo Kohout 1625 Ano
72 km M3 Kuba Jakub 2005 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1650 Ano
72 km MB Kubicek Michal 1984 Superior bitters cyklo live 1561 Ano
72 km MC Kubíček Zdeněk 1972 Bitters Superior CYKLOLIVE team 1563 Ano
72 km M4 Kubík Adam 2003 Cycling Academy Tábor 1608 Ano
72 km MA Kudlák Tomáš 1993 Galaxy CykloŠvec Stevens 1480 Ano
72 km MC Kudweis Petr 1971 Sulanova střela 1638 Ano
72 km M3 Kudweis Vít 2005 CK Příbram Fany Gastro 1640 Ano
72 km MB Lacina Jan 1989 HR Racing Team České Budějovice 1545 Ano
72 km MC Lehner Pavel 1979 CK Vinohradske slapky 1577 Ano
72 km MA Lehocký Pavel 1997 GS cyklo team Jistebnice 1694 Ne
72 km Z Matlášková Jana 1966 Cyklo Jiřička 1487 Ano
72 km MD Matoušek Bohumil 1970 CK Kramolín 1706 Ne
72 km MB Michal Petr 1989 Tepelná čerpadla IVT 1685 Ne
72 km MD Míka Oldřich 1968 GALAXY cyklo Švec STEVENS 1595 Ano
72 km MA Mikolášek Jan 1993 Velosport Valenta Scott team 1637 Ano
72 km Z Minaříková Klárka 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 1602 Ano
72 km M3 Mlejnek Daniel 2004 Alltraining.cz 1614 Ano
72 km MB Mlynář Jan 1988 Cyklo Jiřička 1473 Ano
72 km MA Modlitba Vojtěch 1996 CK Příbram Fanny Gastro 1658 Ano
72 km MA Moravec Karel 1996 Jihlava 1617 Ano
72 km M3 Nágr Ondřej 2007 Cycling Academy Tábor 1611 Ano
72 km MA Němeček Aleš 1991 PROMPT 2 Servis 1453 Ano
72 km M3 Novák Pavel 2004 Tufo Pardus Prostějov 1701 Ne
72 km MC Novák Václav 1974 GW Jihotrans 1504 Ano
72 km MC Novák Vladimír 1972 Hůrka 1700 Ano
72 km MB Novák Vlastimil 1987 GW Jihotrans 1531 Ano
72 km Z Nováková Kristýna 2004 GW Jihotrans 1505 Ano
72 km Z Nováková Veronika 1994 Prodoli Racing Team 1668 Ano
72 km MD Okruhlica Petr 1969 CKKV Praha 1653 Ano
72 km MC Osenský Robert 1980 HR Racing Team České Budějovice 1465 Ne
72 km M4 Otta Josef 2003 Tufo Pardus Prostějov 1702 Ne
72 km MB Pech Jan 1989 1462 Ano
72 km ME Peltan Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička 1486 Ano
72 km MC Peszat Luboš 1978 Open Cycling Academy 1623 Ano
72 km MA Pileček Jakub 2000 CK Příbram Fany Gastro 1606 Ano
72 km MB Písař Jan 1988 Velosport Valenta Scott Team 1641 Ano
72 km MC Plechata Radek 1977 Velo club Tábor 1463 Ano
72 km MC Ploner Robert 1977 RPR Římov 1478 Ano
72 km MD Prager Karel 1963 CK Vinohradské Šlapky 1523 Ano
72 km MC Průcha Bedřich 1973 Bikeheart 1471 Ano
72 km MD Raba Tomáš 1965 Prodoli Racing Team 1684 Ano
72 km Z Randová Iveta 1972 CK Kramolín 1705 Ne
72 km MC Ress Tomáš 1977 Sport Import 1470 Ano
72 km ME Rous Tomáš 1959 Cykloservex Chotesov 1627 Ano
72 km MC Říha Josef 1978 Cyklo sport Berka 1695 Ano
72 km MD Semerád Josef 1969 MS Auto České Lípa 1683 Ne
72 km MD Schwarz Karel 1961 CykloKohout 1655 Ano
72 km MB Staněk Pavel 1982 Prodoli Racing Team 1671 Ano
72 km MA Stibal Adam 2001 Alltraining.cz 1568 Ano
72 km Z Strnadová Alexandra 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 1535 Ano
72 km MB Studenovský Karel 1983 PK Sport 1679 Ano
72 km M3 Šimeček David 2005 Cycling Academy Tábor 1454 Ano
72 km MC Šimeček Václav 1972 Cycling Academy Tábor 1455 Ano
72 km MB Šíp David 1987 CYCLING ACADEMY TÁBOR 1460 Ano
72 km ME Šustr Miloslav 1945 RICOHIMPROMAT TÁBOR 1651 Ano
72 km MC Švadlena Petr 1972 Velo club Tábor 1492 Ano
72 km M3 Švec Libor 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 1605 Ano
72 km Z Švihálková Tereza 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor 1586 Ano
72 km MD Thaler Jürgen 1968 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl Radshop Kalteis 1566 Ano
72 km MC Tichý Václav 1978 Diablo Sport Český Krumlov 1553 Ano
72 km MC Tichý Vít 1971 Pb 1502 Ano
72 km MA Toman Vojtěch 1996 HR Racing České Budějovice 1444 Ano
72 km MC Tomeček Zdeněk 1979 SPSVD Jistebnice 1692 Ano
72 km MA Ťoupalík Adam 1996 Elkov-Kasper 1690 Ne
72 km MA Ťoupalík Jakub 2001 Topforex-Lapierre 1691 Ne
72 km MD Tserendorj Baasanbayar 1967 vinohradskyslapky 1578 Ne
72 km MD Tůma Roman 1965 AC Sparta Praha Cycling Akademie 1532 Ano
72 km MB Vacík Petr 1989 bikesupport.cz Caffe Trombetta 1458 Ano
72 km MC Vávra Marek 1976 Sport-bike Strakonice 1626 Ano
72 km MC Viktora Jan 1978 Prodoli Racing Team 1543 Ano
72 km MC Vlk Karel 1980 CK Kramolín 1522 Ano
72 km MA Vochoska Jan 1999 CK Příbram Fany Gastro 1636 Ano
72 km MB Vojtěch Jonáš 1989 LAWI Stars - GIANT 1604 Ano
72 km M4 Vondráček Jan 2003 Tufo Pardus Prostějov 1703 Ne
72 km ME Vopat Jan 1954 Diablo sport CK 1633 Ano
72 km MB Vopat Jan 1981 Diablo sport CK 1634 Ano
72 km MC Voráček Jiří 1979 CK Kramolín 1698 Ano
72 km M4 Vykydal Jaroslav 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1652 Ne
72 km MC Zavadil Libor 1975 Cyklo ATOM 1673 Ano
72 km MB Zikmund Petr 1983 CT WEBER 1461 Ne
72 km MC Zobal Petr 1972 GALAXY Cyklo Švec 1693 Ne